הסבת רכב לגז

הסבת רכב לגז

הסבת רכב לגז – אתם סובלים הרבה יותר מידי מעלויות הרכב שלכם? לפני כמה חודשים החלטתם לקנות לעצמכם רכב חדש, כי הקודם כבר היה ישן מידי, וכבר בסוכנות הרכב הוצאתם הון עתק? האמת היא, שאתם לא הישראלים היחידים שמוטרדים מהעניין הזה.

בתור אנשים צעירים אנחנו תמיד בטוחים שההוצאות על הרכב מסתכמות ברכישתו, אך בפועל, אחרי הפעם הראשונה בחיים שאנחנו מחזיקים רכב, אנחנו מבינים שלא כך הדברים. ראשית, הביטוחים של הרכבים בישראל מאוד יקרים, ושנית, עלות הדלק היא משהו שלא יתואר.

למעשה, בין אם אתם מתדלקים פעם בשבוע את הרכב שלכם כי אתם נוסעים נסיעות קצרות בעיר ובין אם אתם מתדלקים אותו כי אתם נוסעים בכל יום מחוץ לעיר, אתם יודעים לומר שזה יקר. רוב האנשים לא באמת עוצרים לבדוק ולחשב כמה הם מוציאים על דלק בחודש ובשנה, אך בפועל אנחנו יכולים לומר לכם שמדובר על אלפי שקלים.

מצד שני, רובנו בטוחים שאין לנו שום דבר לעשות בנידון, כי אנחנו הרי לא נמכור את הרכב הפרטי ונתחיל לנסוע ברכבת. זה נשמע לכם מוכר? אתם נחושים בדעתכם למצוא פתרון למצב ולהוזיל את עלות אחזקת הרכב הפרטי שלכם? כדאי שתדעו: הסבת רכב לגז היא האופציה הנכונה והגיע הזמן שכולנו נפסיק להתעלם מהאפשרות הכדאית והכלכלית הזאת.

הסבת רכב לגז

הסבת רכב לגז – כל היתרונות במקום אחד

סביר להניח שרגע לפני שאתם הולכים ובוחרים באופציה של הסבת רכב לגז, תרצו להכיר את היתרונות של המערכת הזאת. לא אחת קורה שאנשים חוששים להתקין מערכות כאלה ברכבים הפרטיים שלהם, ויש לכך שתי סיבות. ראשית, הם חוששים שהמערכת תפגע בביצועי הרכב, ושנית, הם חוששים שמערכת הגז תבטל למעשה את מערכת הדלק.

כדאי שתדעו שהתשובה לשתי השאלות האלה היא לא. כלומר, מערכות גז לא מבטלות את מערכות הדלק והן גם לא פוגעות בביצועי הרכב. משמעות הדברים היא שבכל רגע נתון הנהג יוכל להחליט שהוא מעביר את הרכב מפעילות על גז לפעילות על דלק, כך שאם תתקעו לרגע בלי גז, עד לתחנת הדלק הקרובה תוכלו להפעיל את מערכת הדלק ברכב. בנוסף, חשוב להכיר את שני היתרונות הכי משמעותיים שיש להסבת הרכב שלכם לגז:

  • העלות החודשית של אחזקת הרכב תרד בצורה משמעותית כי הגז יעלה לכם פחות מהדלק.
  • תספיקו להיות שותפים לזיהום העולם בצורה משמעותית כל כך.

 

הגיעו הזמן שכולנו נפסיק לטמון את הראש בחול ונבין: הרכבים שלנו, שעובדים על גז, מזהמים את העולם בצורה משמעותית שאי אפשר להמשיך ולהעלים ממנו עין. לעומת זאת, כאשר הרכב עובד על גז הוא מזהם הרבה פחות וזו כבר סיבה מספיק טובה להתקין מערכת כזאת בכל רכב.

האם הסבת רכב לגז אפשרית בכל הרכבים?

אם חששתם לרגע שהסבת רכב למערכת גז אינה אפשרית ברכב שלכם, אתם יכולים להסיר דאגה מלבכם. למעשה, היום אנחנו רואים שהסבת רכב לגז אפשרית בכל הרכבים. לכן זה לא משנה אם קניתם את המכונית החדשה שלכם לפני כמה חודשים או שמדובר על רכב שנמצא על הכביש כבר שנתיים. זה גם לא משנה אם מדובר על הסבת רכב לגז שמיועדת לרכב פרטי או לרכב מסחרי, כי היום הכול אפשרי.

מה שכן חשוב לדעת, זה שהסבת רכב לגז זו עבודה מקצועית לכל דבר ועניין. משמעות הדברים היא שאפילו אם יש מספר מוסכים באזור שלכם שמציעים לבצע עבורכם את הסבת הרכב לגז, כדאי שתעצרו ותבדקו אל מי אתם פונים. הדבר האחרון שתרצו זה לבחור במוסך שבו העבודה לא תתבצע בצורה מספיק טובה או שהמערכת עצמה לא תהיה מספיק איכותית ולכן חשוב כל כך להיות עם היד על הדופק בנושא הזה.

בואו לבצע הסבת רכב לגז עם הטובים ביותר

יצא לכם לשמוע לא מעט סיפורים על אנשים שבחרו לבצע הסבת רכב לגז אך בסופו של דבר לא יצאו מרוצים כי המערכת שהתקינו להם ברכב לא הייתה מספיק טובה? או שאולי העבודה עלתה להם הרבה יותר מידי כסף? אם כך, אנחנו יכולים להבין מדוע כל הפרטים האלה מטרידים אתכם. כדאי שתדעו: אם תפנו אל חברת פייטון פרו תוכלו להסיר דאגה מלבכם ולדעת שאם במקום הנכון. ראשית, התקנת מערכת גז במוסך הזה לא תעלה לכם יותר מידי, מה שאומר שתחזירו את ההשקעה מהר מכפי שאתם חושבים. שנית, כל אנשי המקצוע שמחכים לכם מגיעים עם תודעת שירות גבוהה ועם ידע נרחב בתחום הזה. בחברת פייטון פרו תוכלו לקבל גם שירותים נוספים כמו: דיאגנוסטיקה ממוחשבת, טיפול למערכת גז קיימת, שירות אמין וטיפולים כלליים ונקודתיים לכל רכב. רוצים לקבל פרטים נוספים על עבודת התקנת מערכת הגז ברכב שלכם? רוצים לקבל הצעת מחיר מסודרת ולהבין כמה הכול יעלה לכם? התקשרו עוד היום למספר: 050-8308760 ותוכלו ליהנות כבר מהרגע הראשון משירות אדיב וסבלני שכל לקוח מקבל כאן.