מערכת גז לרכב

מה היא החשיבות של מערכת גז? מי הם המרוויחים הגדולים ביותר של התקנת מערכת הגז בכלי הרכב? האם ישנה סכנה במערכות אלו? איך בוחרים את המוסך שלכם?

במאמר זה ננסה להסביר את היתרונות וההבדלים בין שתי המערכות המוכרות כיום במדינת ישראל, מערכת גז לרכב וכמו כן מערכת הדלק. חשוב מאוד לציין כי התקנת מערכת גז לרכב אינה מבטלת את מערכת הדלק המקורית של הרכב אלא פועלת לצידה. בכל רגע נתון ניתן לעבור לשימוש במערכת הדלק, זה נכון כאמור למקרים בהם נגמר מלאי הגז ויש צורך להגיע עד לתחנות תדלוק הגז המפוזרות בכל רחבי הארץ.
 
כמו כן חשוב מאוד לדעת כי השימוש בגז אינו פוגע בשום צורה שהיא המערכות הרכב השונות. נסיעה על גז אינה משנה כהוא זה בביצועי הרכב ועל כן לא ניתן לחוש בשום הבדל בין שתי האפשרויות. אם כן אז מה הם היתרונות של אותה מערכת גז לרכב?
 
אין ספק כי מערכות גז חוסכות לבעל הרכב הרבה מאוד כסף. בימים בהם יוקר המחיה הוא יקר מאוד חשוב מאוד למצוא את הדרכים המשתלמות ביותר על מנת לחסוך בכסף. ההוצאה החודשית על השימוש בכלי הרכב שלכם יכולה ללא ספק להצטמצם משמעותית. את עלויות ההתקנה ניתן להחזיר בפרק זמן קצר ביותר על ידי תדלוק זול. כמו כן שימוש בגז נכון יותר מבחינת איכות הסביבה וזיהום האוויר.  

 
התקנת גז לרכב? היכן הכי כדאי להתקין מערכת זו?
 
חשוב מאוד להסתמך על ניסיון וידע. לצוות המקצועי של פייטון פרו יש את הרקורד המרשים ביותר של התקנות מערכות גז ללקוחות פרטיים וכמו כן לציי רכבים של חברות גדולות. בין היתר כל לקוח ולקוח יקבל הסבר מפורט על כל יתרונותיה של מערכת זו ואופן תפעולה. 

 
מחפשים מערכת על גז לרכבים? פייטון פרו לשירותכם!
 
במוסך פייטון פרו הלקוח הוא הראש סדר העדיפויות. שירות אישי ומקצועי באווירה יוצאת דופן. מחירים אטרקטיביים במיוחד וכמו כן תנאי תשלום נוחים. מערכות גפ"מ לרכבים באחריות לשנתיים. כמו כן שירותי מכונאות וחשמלאות כללית.

גלריית התקנת מערכות גז לרכב​

BMW X5
VOLVO
דייהטסו סיריון
יונדאי טוסון V6
יונדאי טוסון - 2,700 סמ"ק
מאזדה 323F
סיטרואן קסארה פיקאסו
פג'ו 306
פורד מונדאו 2009
קיה פורטה