שיפורי רכבי שטח

איך בוחרים את השיפורים המתאימים ביותר עבורכם?
איך ישפיעו השיפורים על ביצועי כלי הרכב שלכם? מה הם היתרונות של מוסך פייטון פרו? אילו שירותים ניתן למצוא במוסך זה?

גם כאלו אשר אינם חובבי כלי הרכב או נהיגת השטח יודעים כי החוויה של נסיעה בתוך נחלים זורמים, טיפוס או ירידה בסלאלום מדיונת חולות או נהיגה פראית על סלעים בשטח היא ללא ספק חוויה המזרימה אדרנלין וגורמת להנאה גדולה ביותר. אולם על מנת שאותה חוויה של נהיגת השטח תהיה אכן מהנה ובטיחותית יש כאמור להתאים את כלי הרכב לתנאי נסיעתו.

שיפורי רכבי שטח הינו אחד התחומים היותר מאתגרים. ישנם כיום יותר ויותר חלקי חילוף מתקדמים ביותר אשר מיוצרים בטכנולוגיה מרשימה. חלקי חילוף אלו מאפשרים רמה גבוהה ביותר של ביצועים וכמו כן שמירה הן על כלי הרכב וכמו כן שמירה על הנהגים והנוסעים.

שיפורי רכבי שטח הווה אומר שיפורי בולמי הזעזועים. רכבים אלו אשר נוסעים בתנאים מיוחדים ביותר נדרשים לבולמי הזעזועים האיכותיים ביותר. כמו כן על מנת לשמר היטב את השלדה של כלי הרכב חשוב מאוד לאבזר את הג'יפ שלכם במגוון אביזרי העזר לחיזוק השלדה.

במוסך פייטון פרו המומחה לאותם שיפורי רכבי שטח ניתן יהיה למצוא בין השאר גם התקנת ערכות לצליחה, התקנת נעילות דיפרנציאל, התקנת קפיצי עזר לרכבים מסחריים ועוד.

מה המיוחד בפייטון פרו?

הרבה מאוד לקוחות נאמנים אשר פוקדים את מוסך פייטון פרו לאורך הרבה מאוד שנים של עשייה בתחום. מוסך פייטון פרו רכש ניסיון רב ומוניטין רב. הצוות המקצועי של פייטון פרו מטפל בכל כלי רכב במיומנות וביסודיות רבה תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. שירות אישי וסטנדרט מקצועי גבוה ביותר לטובת שביעות רצונות של כל לקוח ולקוח.

מה הם ההתמחויות של פייטון פרו?

במוסך פייטון פרו כל נושא מכונאות הרכב זו אומנות לכל דבר ועניין. שירותים רבים לטובת הרבה מאוד סוגים של רכבים. שיפורים מיוחדים לרכבי שטח 4*4. דיאגנוסטיקה מדויקת וממוחשבת, חשמלאות רכב וכמו כן גולת הכותרת שהיא הסבות רכבים למערכות גז.