שיפורי 4X4

אנו מבצעים התקנת נעילות דפרנציאל, המוסך הינו מתקין מורשה של חברת הבולמים ההולנדית הבינלאומית KONI וחברת הקפיצים LOVELLES.

התקנות ערכות צליחה (שנורקל), התקנות קפיצי עזר לרכבים מסחריים ועוד.

מדוע יש צורך לשפר ביצועי רכבי שטח?מה הם השינויים המשמעותיים ביותר אותם ניתן לבצע ברכבי 4X4? איך בוחרים היכן לבצע שיפורים אלו ומדוע לבחור במוסך פייטון פרו?

אין ספק כי אחת ההנאות הגדולות ביותר שיכול אדם כזה או אחר לחוות בחייו היא נהיגה איכותית ומקצועית בוואדיות, בדיונות ובשטחים שאינם סלולים. ישנם רבים וטובים אשר משקיעים כספים רבים על מנת ליהנות מנהיגת שטח איכותית ומאתגרת. אולם על מנת שאכן ניתן יהיה ליהנות הנאה מושלמת מטיול שטח בג'יפ האישי שלכם חשוב מאוד לבצע שיפורי 4X4. שיפורים אלו ישדרגו משמעותית את רמת הביצועים.

שיפורי 4X4 המוכרים ביותר הם שיפורים בכל הקשור לבולמי כלי הרכב. לא פעם אנו נתקלים ורואים כלי רכב אשר נתקעים בשטח כתוצאה משבר או פגיעה כזו או אחרת בבלומי כלי הרכב. רכבי שטח הנעים באזורים מסולעים או במרחבים אשר מזעזעים את כלי הרכב בצורה משמעותית מחויבים בהתאמות האיכותיות ביותר, ההתאמות הן כאמור בולמי הזעזועים האיכותיים ביותר.

כמו כן שיפורי 4X4 איכותיים כוללים כאמור את תוספת חלקי החילוף אשר מיוצרים אצל טובי היצרנים וכאלו שיש עליהם את הביקורות הטובות ביותר. במוסך פייטון פרו ניתן כאמור למצוא את מוצרי האיכות המוכרים בכל העולם.

כמו כן חשוב מאוד להתאים את איכות המוצרים לאיכות אנשי המקצוע. במוסך פייטון פרו עושים במלאכה טובי המכונאים ובעלי ידע בתחום שיפורי כלי רכב.   

אין ספק כי על מנת לזכות בשירותי המוסך הטובים ביותר יש לשמוע את חוות דעתם של הלקוחות המרוצים. למוסך פייטון פרו ישנם לקוחות מכל קצות הארץ. שירותי החברה כוללים בין השאר מחירים מעולים ותנאי תשלום נוחים, עמידה בלוחות זמנים, אווירה אישית ומקצועית ביותר.


מה ניתן לרכוש בפייטון פרו?

מוסך פייטון פרו מתמחה במספר שירותים עיקריים והם: מכונאות כללית לכל סוגי הרכבים, שירותי חשמלאות רכבים, שירותי הסבות כל רכב למערכות גז איכותיות ביותר, דיאגנוסטיקה ממוחשבת ברמה גבוהה. כמו כן חשוב מאוד לציין כי כל השירותים באחריות מלאה.