תחנות תדלוק בגז

בעלי סמארטפון עם מערכת אנדרואיד? כדאי לדעת:
חפשו ב Google Play את האפליקציה "גפמ ישראל" ותהנו מחיפוש תחנות קרובות אליכם!

לצפיה ברשימה התחנות   לחצו

מפת התחנות

מה הם היתרונות של הגז לעומת הדלק? האם ניתן להתקין מערכות גז בכל כלי רכב? מה היא הדרך הנכונה ביותר להתקין מערכות גז? אילו שירותים ניתן לרכוש במוסך פייטון פרו?

במשך שנים רבות חיפשו את הפתרון הטוב ביותר לצורך בשימוש בדלק. שימוש בדלק הוא ללא ספק הפך להיות בעייתי ביותר במיוחד בשנים האחרונות עקב העלייה המטאורית של מחירי הדלק בכל העולם. הפתרון הזה, כך מסתבר קיים כבר מספר רב של שנים במדינות רבות בעולם ונכנס לשימוש במדינת ישראל בשנים האחרונות, מערכות גז לרכב.

תחנות תדלוק בגז המפוזרות בכל רחבי הארץ מאפשרות לנהגים רבים וטובים ליהנות ממחירים מעולים המוזילים בצורה משמעותית ביותר את ההוצאות החודשיות של כל נהג. חסכון זה הינו נכון ויעיל ביותר במיוחד במדינה כמו מדינת ישראל בה השימוש בכלי רכב פרטיים הכרחי היות במערכות התחבורה הציבורית אינן יכולות לתת את המענה הנדרש.

תחנות דלק לגז מאפשרות ליהנות כאמור ממחירים מעולים אולם מעבר לכך השימוש בגז הינו חשוב ביותר על מנת לשמור על איכות הסביבה. כל המחקרים מראים פעם אחר פעם כי ניתן לשמור על סביבה נקייה מזיהום אוויר עם צמצום השימוש בדלק או בסולר.

תחנות תדלוק בגז הן מוצבות בתחנות הדלק המוכרות היות ומערכות גז לרכב אינן מבטלות את מערכת הדלק הקיימת אלא מותקנות במקביל, מה שאומר כי כלי הרכב יכול להיות מונע גם על ידי הדלק במקרה הצורך.

חברות להנעה בגז? איך בוחרים את החברה שלכם?

על מנת להבטיח כי ההסבה לגז תהיה האיכותית ביותר אין להתפשר על פחות מהטובים ביותר בתחום. לחברת פייטון פרו יש את הרקורד המרשים ביותר של עשייה בתחום ייחודי זה. הרבה מאוד לקוחות מרוצים מכל רחבי הארץ, חברות גדולת עם ציי רכב ולקוחות פרטיים. 

מחפשים חסכון בתדלוק? פנו אל מוסך פייטון פרו?

במוסך פייטון פרו אנשי הצוות המקצועי יסבירו וייעצו לכל לקוח על הדרך הטובה ביותר לחסוך הוצאות על דלק מיותרות. כמו כן מגוון שירותי רבים נוספים כמו: חשמלאות רכב, אבחון ממוחשב ועוד.